poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Faszyzm, nacjonalizm, nazim

Jak zwał tak zwał, pod egidą kościoła i Pis-u ten naród robi się coraz bardziej brunatny. W swojej głupocie, wyjałowieniu umysłowemu, pogardzie dla innych, nienawiści , chamstwie, stajemy się faszystowską dyktaturą. Narodowa demokracja , mówi wam to coś?
Mały, mściwy, samotny , pełen pychy człowieczek. Historia lubi się powtarzać. " Książa nacjonaliści biorą udział w marszach spod szyldu „Cała Polska śpiewa z nami wypierdalać z uchodźcami”, przybijają piątki z kibolami i wysyłają transseksualistów „do weterynarza”. Kościół i politycy – zamiast zrobić z nimi porządek – dyskretnie puszczają do nich oko."
 Jacek Międlar, czołowy faszystowski ksiądz, który na Marszu Niepodległości przestrzegał przed „lewakami” i „wrogami Kościoła”, z orzełkiem na piersi skandował „Ewangelia, a nie Koran!” Wysłany do Zakopanego wybrał się na manifestację narodowców upamiętniającą bandytę Józefa Kurasia, ps. Ogień. W komentarzach na Facebooku nazwał Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia „szmalcownikiem na usługach establishmentu III RP tj. zdrajcą Polski”, a Annę Zawadzką - działaczkę LGBT znaną ze skandalu w kościele św. Anny - „niespełna rozumu”.

Prałat Roman Kneblewski z Bydgoszczy naucza wiernych, że „patriotyzm i nacjonalizm to dwie cnoty pokrewne” i na Facebooku chwali się fotografią z Międlarem. Z okazji 11 listopada przypomniał, że każdy katolik powinien być nacjonalistą, a dziennikarzom „Faktu” zwierzył się, że marzy mu się odrodzenie polskiego imperium. - Mam nadzieję, że jeszcze za mojego życia doczekam się odrodzonej Wielkiej Polski i Wielkich Węgier, bo naszych braci Węgrów również kocham. A najlepiej, żeby to było pod jednym berłem – mówił z uśmiechem.
Na swoim koncie ma kilka mocniejszych wypowiedzi. Posłankę Annę Grodzką nazwał kiedyś „jednostką chorobową” i kierował „do weterynarza”, finał WOŚP określił jako „hałas piekielnych mocy”, a „faszyzmu by nie potępiał”, bo frankizm ocalił Hiszpanię z rąk komunistycznych zbrodniarzy. Na Facebooku (5 tys. znajomych, ponad 6 tys. śledzących) cytuje Korwina-Mikke, tropi kulisy niemieckiej pożyczki dla Donalda Tuska i cytuje „święte słowa bohaterskiego Generała”, za którego uważa Pinocheta.

Jesteście naprawdę kimś bardzo wielkim w Polsce. Bo przecież to wy jesteście tymi, którzy tak bardzo ukochali Polskę. To przecież wy na stadionach mówicie o stadionach niezłomnych. Jakże wielkimi jesteście bohaterami XXI wieku – mówił podczas pielgrzymki kibiców na Jasną Górę podprzeor Jasnej Góry o. Jan Poteralski. Swoje przemówienie zakończył gromkim „Czołem Wielkiej Polsce!”. Zebrani odkrzyknęli „Czołem!”.

- Kiedy dzisiaj, niedawni włodarze, podnoszą lament nad rzekomo łamaną demokracją, jako środowisko, które doświadczyło specyficznego umiłowania przez nich wolności, chcieliśmy im przypomnieć o naszych kolegach przetrzymywanych niewinnie i przez kilka miesięcy pod fałszywymi zarzutami, a tak naprawdę za udział w antyrządowych manifestacjach kibicowskich – dodawał ks. Jarosław Wąsowicz. Wspomniał też o karaniu kibiców za „patriotyczne transparenty” i za wchodzenie na wykłady „stalinowskich aparatczyków”. Mówił też o prowokatorach – policyjnych podczas marszów niepodległości i modlitw na Krakowskim Przedmieściu.

 Kościół i PiS puszcza oko do narodowców, bo wie, że zapewniają oni realną siłę w sytuacji politycznych konfrontacji.

 Stanowczo zalecamy nieopuszczanie pokoi - tak biuro ds. współpracy międzynarodowej Politechniki Białostockiej ostrzegało studentów z Erasmusa przed narodowcami, którzy w sobotę w Białymstoku obchodzili 82 lata istnienia ONR.

Sęk w tym , że Polska sama wyhodowała sobie tego demona. Począwszy od podpisania Konkordatu, poprzez ignorowanie nacjonalizmu i ksenofobii, aż do totalnego zbrunatnienia. Wszystkie ugrupowania miały w tym swój udział. Przeczytajcie To.
 
 Co nasz czeka? Na początek, głupie, propagandowe teksty o cudach jakby hostia (wafel) zamieniła się w mięsień sercowy. To są bajki dla głupich osiłków i pseudo-katoli, których u nas ci dostatek. 
Będzie też więcej tego " Lek duchowy po aborcji i in vitro".

Jak podaje producent, w opakowaniu znajdziemy:

Ikona Matki Bożej – 1 szt.

Modlitewnik – 1 szt.

Pojednanie z Bogiem, sobą i utraconym dzieckiem – 1 szt.

Taki właśnie zestaw, udający prawdziwe lekarstwo ma pomagać kobietom po utracie dziecka, poronieniu, być sposobem na poczucie winy, na lęki i stany depresyjne po przerwaniu ciąży. Jak czytamy na stronie producenta, ma także pomagać przy syndromie poaborcyjnym i in vitro.
 
Będą wzmagały się napaści na innych, szczególnie emigrantów, studentów, a nawet polskich obywateli o ciemniejszej karnacji skóry. Potem przyjdzie pora na pedałów, "żydów", cyklistów, wegetarian, lewaków, ateistów, wszystkich, którzy nie są z NIMI.
 
Papież Franciszek pojechał na Grecka wyspę Lesbos i wziął ze sobą 12 uchodźców do Watykanu. Dla polskich faszystów, narodowców papież to zwykłe lewackie ścierwo, oni maja swoich papieży, księży faszystów, którzy uczą ich i namawiają do bicia i zabijania.

1 komentarz:

  1. Republikanka01:29:00

    Bylaby to farsa, gdyby nie bylo takie przerazajace. ZApeniw kazdy z "nacjonalistow" spuscilby mi potezny lomot za nazwanie go "nazista" - bo jak ja smiem obrazac" prawdziwych polakow" porownaniem do tych paskudnych hitlerowcow. A przeciez sa naprawde dokladna kopia z lat 30 w Niemczech. Tamci tez mieli napisane na pasach "got mit uns" a ich przywodca zdjecie z papiezem (no teraz to by raczej nie przeszlo). Najgorsze jest to, ze ich kompleksy i przerazliwy strach przed swiatem moze ten swiat naprawde zniszczyc.
    A kler - co ich to obchodzi - liczy sie wladza i kasa - a potem... chocby potop

    OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.