wtorek, 14 marca 2017

W związku ze związkiem

Obserwuję, że mało kogo obchodzi to co się dzieje w tym kraju, wszyscy mają dość tych przepychanek, tego chamstwa, buty, ignorancji, klerykalizacji, itd. Ja też jestem już tym zmęczona.
Najbardziej wkurwia mnie niszczenie naszego środowiska, te setki tysięcy wyciętych drzew, których żadne nowe nasadzenia nie są w stanie odtworzyć. Drzewo rośnie i dojrzewa średnio 100 lat, drzewa czują, wspomagają się wzajemnie, ot normalnie żyją. A taka obmierzła kurwa jednym kiwnięciem obleśnego palucha pozbawia je życia i przy okazji nas.
Żal mi jest zwierząt  bardziej niż ludzi, ludzi generalnie nie trawię, zwierzęta kocham i szanuję. A taka kurwa każe strzelać do żubrów, jeleni, robi sobie pokazówki z umiejętności w strzelaniu do setek bażantów, chwali się pokotem lisów. Mam nadzieję, że tego skurwysyna dosięgnie kara i to sroga. Mam nadzieję, że zanim UE nas wyjebie na zbity ryj to jeszcze ukaże za te wycinki Puszczy Białowieskiej, za zabijanie zwierząt. Mam nadziej,że UE będzie chciała zwrotu od tego chorego rządu 90 mld. euro dotacji, które nam udzieliła. Za krnąbrność, głupotę i pychę należy karać. 
Laicyzacja temu dzikiemu krajowi niestety nie grozi, jest zbyt wielu tzw katoli, którzy łażą do kościoła i kłaniają się katabasom w pas ze względu na tradycję, na jakąś tam folklorem owianą wiarę, na rodzinę itp. Polska to kraj wyznaniowy i takim pozostanie, szkoda sobie głowę zawracać mrzonkami, że będzie inaczej. Klechy rządziły, rządzą i rządzić będą bo wszystkie rządy im na to pozwalały i pozwalać będą.
Nadszedł czas , ab zająć się swoim kawałkiem podłogi i mieć politykę w dupie. Żadne KOD-y, żadne czarne marsze, żadne manify, ani inne happeningi nic nie zmienią. Po co się wkurwiać, jak można spokojnie zająć się swoimi małymi sprawami i żyć wedle swoich przekonań.
Zbliża się wiosna, więc jak pogoda pozwoli to więcej czasu będę spędzała na łonie natury, bez internetu, bez wiadomości. Będę sadziła drzewa, być może uda mi się nawet zaadoptować psa, małego , starszego, którego nikt nie chce. W związku ze związkiem będę miała wszystko w głębokim poważaniu.
Z racji tego, że mało kto czyta tego bloga, zawieszam pisanie na czas jakiś.


13 komentarzy:

 1. Chuj na kaczych nogach piekny:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10:34:00

  Ja czytam, ale dobrze zrobisz, przede wszystkim dla siebie, jeśli odpoczniesz od pisania. Wkur...nie się tym jest męczące.

  Pozdrawiam

  Wędrowczyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę złapać dystans na chwilę, ale wrócę do pisania, bo to lubię.

   Usuń
  2. Anonimowy16:40:00

   Ja też lubię - pisuję o tajemnicach przeszłości w 4 wymiarze, niegdyś w Faktach i mitach no i czasem w Tygodniku Faktycznie. Odpoczywaj. Przyda się :)

   Wędrowczyk

   Usuń
  3. No co ty w Tygodniku Faktycznie piszesz, ja go czytam co tydzień, właśnie mam nowy.

   Usuń
  4. Anonimowy18:59:00

   Szkoda, że nie w każdym numerze jest mój tekst, ale 3 mam już na koncie :) Do czego i Ciebie zachęcam :)

   Wędrowczyk

   Usuń
  5. Napisz mi na e-mail jak się do tego zabrać, znaczy do pisania do "Faktycznie", bardzo chętnie bym popisała.

   Usuń
 3. znowu zawieszasz??? z kim się teraz będę trochę nie zgadzał?
  cóż... pamiętam wiele dobrych blogów antykaczych... one nie były pro coś tam, tylko tak po prostu antykacze. po pewnym czasie wszystkich trafiła niemoc..., bo było tylko gorzej... mnie się nawet już komentować tego nie chce...
  podziwiam Cię za to, że piszesz i myślisz, że to kogoś w gruncie rzeczy obchodzi... (to miał być komplement)
  pamiętaj najważniejsze jest zdrowie i rodzina (kolejność może być zmieniona) i może trzeba robić jak nasi polityce: nachapać się, a resztę może szlag trafić
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak na chwilę zawieszę, aby nabrać dystansu. Lubie pisać , więc pewnie długo bez pisania nie wytrzymam :)

   Usuń
 4. Szkoda, ja czytam i bardzo lubie twoje pisanie.
  Ale doskonale rozumiem, mega wkurwiajace jest to co sie dzieje, tez mam ochote sie tego odciac.
  Tylko jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaczęłam pisać mini-bloga, zapraszam.

   Usuń
 5. To ze zdjęcia, mogłoby być pomysłem na piękne breloczki. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://niepoprawne.pl/?v=9b7d173b068d
   tu można kupić taki breloczek .

   Usuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.