środa, 8 marca 2017

Bambuko

Zrobili nas w bambuko i to w pięknym stylu. Mówię o spotkaniu przywódców państw w Wersalu.
Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania – przywódcy tych krajów opowiedzieli się właśnie za Europą dwóch prędkości. Polska znajdzie się w ogonie tej drugiej prędkości, przynajmniej na razie, bo z Polską nikt nie chce już być, nawet Rumunii i Bułgarzy nami rzygają i śmieją się z nas jak z dziczy.
Pond to, o tym, że cierpliwość do Polaków się kończy daje właśnie do zrozumienia unijna komisarz ds. sprawiedliwości Věra Jourová. – Fundusze europejskie należy uzależnić od poszanowania praworządności i praw podstawowych – oznajmiła wpływowa Czeszka.
Brawo Vera ! Mam nadzieję, że pani komisarz do tego doprowadzi i utną się dotacje, a potem poleją się rzęsiste łzy, głupich, ciemnych ludzi, wyborców pisuarów.
Od dawna o tym piszę i ciągle mam nadzieję, że ten dzień nadejdzie. A jak już znajdziemy się w ciemnej dupie czyli w ogonie Unii i bez dotacji to PiS nas z tej Unii wyprowadzi i wtedy znajdziemy się w zacnym gronie Białorusi i Ukrainy. 

Waszczykowski, dyplomatoł, lobbuje za kurwiszonem Saryuszem, chciał aby został zaproszony na jutrzejszy szczyt Unii, ale Malta pokazała dyplomatołkowi środkowy palec i powiedział NIE. Brawo Malta.
Ten wsiok Szydłowa, napisała donos na Tuska do premierów , dlaczego rząd nie popiera Tuska, ano nie popiera, bo ten bezczelnie poparł karę finansową dla Polska za nie przyjmowanie emigrantów.
Ot głupi wsiok. Jeżeli Tusk nie wygra, to mam nadzieję, że wygra ktoś kto będzie nie tylko uważnie przyglądał się temu co się dzieje w Polsce, ale też będzie nakładał sankcje na ten gnuśny rząd.

To tyle o polityce. W następnych postach będzie jej mniej, chce pisać o środowisku, prawach zwierząt, przede wszystkim zaś o Polsce laickiej.

2 komentarze:

 1. nie ma to, jak trochę pesymizmu z rana...
  ja też coś dorzucę:
  statystyczny wyborca pisu ma w dupie dotacje, bo ścieżkę rowerową mu już wybudowali, a biedronka blisko (lubię biedronkę),
  statystyczny wyborca pisu ma 500+ i mopsa (chociaż znam wykształconych i bogatych),
  statystyczny wyborca pisu wie, że Tusk to zdrajca (do kompletu z Komorowskim),
  statystyczny wyborca pisu wie, że jak Kaczor mówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe, to tak jest... itp., itd., nie mogłem się powstrzymać

  rozpierdolą nasz kraj i nikt ich za to nie ukarze. zgodnie z zasadą "my nie ruszamy was, wy nie ruszacie nas".

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:00:00

  Wyborcom pisu brakuje mózgu...
  Wędrowczyk

  OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.