poniedziałek, 6 marca 2017

Refleksje

Polityka prowadzona przez tego pana jest już nie tylko tragi-farsą, groźnym absurdem w skali Europy, ale też kpiną z nas obywateli. Przeczytawszy wywiad z prof.Borejszą utrwaliłam się jedynie w przekonaniu, że już teraz jesteśmy państwem faszystowskim, który dąży do totalitaryzmu.
Niszczenie TK, wprowadzenie głupiej, miernej, nie potrafiącej sądzić Przyłębskiej, ataki na prezes SN panią Gersdorf, wysuwanie Saryusza- Wolskiego na przeciwnika Tuska, wprowadzanie skandalicznego prawa wycinki drzew, czy choćby przyjęcie Chazana jako specjalisty od rodzenia to są tylko czubki góry lodowej, tego co się tutaj dzieje.
Język nienawiści w polityce, w mediach prawicowych, wśród publicystów skrajnej prawicy, wyborców PiS, ktoli i kleru to są właśnie sygnały dokąd ten kraj zmierza. Przyzwolenie na sączenie nienawiści wobec wszystkich , którzy maja odmienne poglądy stało się normą. Tworzenie bohaterów ze zbrodniarzy, kłamców, byłych PZPR-owców i tym podobnych, to kolejny krok w stronę całkowitego zamordyzmu.
Już dziś cały świat żyje w mocnym przekonaniu, że sojusz z Polską to jest potężny idiotyzm, bo Polska robi wszystko, by potwierdzić przekonanie świata, że jest wyłącznie zapyziałym krajem, pastuchów, chłopów pańszczyźnianym. Krajem, który ominęła Reformacja i pozostał krajem zacofanym, rządzonym przez pseudo elity i pseudo klechy. W większości te naród jest całkowicie zamknięty na innych, na nowości, przyjmuje za to uprzedzenia, stereotypy, obsesje, fobie i urojenia.
Jesteśmy społeczeństwem , które kultywuje chamstwo, wstecznictwo i zaściankowość. Cierpienie,śmierć, martyrologia to nasze motto.
U nas ludzie otwarci, światli, rozsądni, inteligentni nie mają przebicia, są spychani na margines , opluwani, poniżani, często bici i ośmieszani.
W tym kraju hołduje się bucie pysze, głupocie, nienawiści i posłuszeństwu wobec jednego najjaśniejszego pana.
U nas nie ma miejsca dla ateisty, agnostyka, innowiercy, za to zawsze znajdzie się miejsce dla kibola, narodowca, nacjonalisty i faszysty.
Nie czcisz PW, zbrodniarzy wyklętych, odnajdujesz plusy w PRL-u, nie jesteś Polakiem ani patriotą.
Jesteś gejem lub lesbijką, to taki chuj Oko powie ci, że miałeś, 500 partnerów, bo dla ciebie liczy się jedynie pierdolenie , a Kurski twierdzi, że randki homoseksualne są niezgodne z konstytucją?
Jeżeli masz ciemniejszą karnację skóry, mówisz innym językiem, albo nosisz jarmułkę , turban, czy chustkę na głowie to masz spierdalać z tego kraju, choćbyś się w nim urodził.
W obliczu tego wszystkiego co się tu dzieje i co dziać się będzie najlepszym wyjściem jest emigracja wewnętrzna, chyba, że ktoś jest młody to emigracja zewnętrzna wchodzi w grę.1 komentarz:

  1. a mógłby taki Oko albo i nawet Jarek zrobić coming out i od razu by się atmosfera wyczyściła...

    OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.