czwartek, 9 marca 2017

Szczyt

Raz ze wsi, zawsze ze wsi, słoma z gumofilców Szydłowej wyszła podczas rozmowy dziennikarzy z tą że babą zwaną premierem rządu RP. Nic bez nas, nie ma mojej zgody brzmiała groźnie Szydłowa.
Cała Europa się z nich śmieje, a ci brną w tą schizofrenię. Wstydu nie mają, honoru szeroko pojętego też nie , ten swój honor pisiorski mają, co to podniósł ich z kolan i rzucił o glebę realiów tego świata.
Dyplomatołki kompromitują niestety cały naród, bo siebie skompromitowali już dawno. Z tego co słyszałam to bodaj wszystkie państwa Unii maja poprzeć Tuska, także będzie 26 :1 samobójstwo dyplomatyczne na wielką skalę. Szydłowa i Waszczu chcą wyjebać Unię w powietrze, zagrozili, że nie podpisza końcowych konkluzji szczytu Unii i chuj. Jężeli podpisanie konkluzji jest ważne , czego ja nie wiem, bo dyplomatą nie jestem, to proponuję, aby Unii wyjebała Polskę w PiS-du. I to teraz zaraz. Wiem powtarzam się, ale ta tragi-farsa zaczyna być już cokolwiek nudna.
Co zrobi Kaczyński, gdy Tusk zostanie wybrany na kolejną kadencję? Można się więc spodziewać, że jeśli wybór europrezydenta pójdzie nie po myśli Kaczyńskiego, to antyunijna propaganda w Polsce tylko się nasili. W przekazach dnia zapewne pojawią się stwierdzenia, że wybór Tuska to kolejny symptom poważnego kryzysu, jaki trawi UE, jej niedemokratyczności, oderwania od realiów. Pojawią się znowu także wątki wysługiwania się Niemcom. A politycy PiS, by przypodobać się prezesowi, znowu zaczną sugerować Polexit.

W Brukseli toczy się jedna wojenka, a w Warszawie druga. Cham z PiS zablokował referendum ws. poszerzenia Warszawy. To było do przewidzenia. Skoro gówno osiągnęli w Brukseli to przynajmniej chcą zdobyć Warszawę, tak na otarcie łez. PiS podkurwia całą rzeszę ludzi i dlatego właśnie mam nadzieję, że i Warszawa przejdzie tym psychopatom koło nosa.
Zobaczymy co się będzie działo, wiem jedno będzie i straszno i śmieszno.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.