poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Smoleńsk i Żydzi.

Kilka zdań na temat Smoleńska, rocznica nadchodzi ,a wraz z nią wywleczone zostaną duchy przeszłości , jak długo będziemy musieli wysłuchiwać tych samym bredni nie wiem, ale jak znam nasze realia to jeszcze długo.


Paweł Artymowicz, który jest fizykiem na Uniwersytecie w Toronto, twierdzi, że obalił tezy dotyczące zamachu w Smoleńsku.
Artymowicz przebadał zapisy z kokpitu tuż przed katastrofą, przeanalizował raporty komisji Millera i MAK-u. i na podstawie opisu terenu wokół lotniska stworzył ścieżkę lotu w jego ostatniej fazie. Według niego, ta ścieżka jest poprawna, a to, co stało się w Smoleńsku to był wypadek.
- Zasadnicze tezy są słuszne. To, co zostało zapisane w raportach (komisji Millera i MAK) jest prawdą. Pewne szczegóły nie zostały jednak jeszcze do końca wyjaśnione - twierdzi fizyk.
Dodatkowo naukowiec twierdzi, że "można w tej chwili wykluczyć, że miały miejsce jakiekolwiek wybuchy" w końcowej fazie lotu prezydenckiego samolotu, a on sam przekonał się o tym rekonstruując trajektorię lotu tupolewa.
Jego zdaniem, gdyby doszło do wybuchów, to trajektoria lotu Tu-154M "byłaby kompletnie inna i niespójna ze śladami na ziemi, z zapisami w skrzynkach oraz zapisem dźwiękowym".
Tylko że to nie ma żadnego znaczenia ani dla PiS-u, ani dla Smoleńczyków, ani dla moherów. Oni wiedzą lepiej, oni mają niezbite dowody, na to, że najlepszy, najwspanialszy, najmądrzejszy prezydent RP został "wybuchnięty" w zamachu. Zrobiła to oczywiście Rosja w porozumieniu z Komoruskim i Tuskiem. Głównym powodem owego zamachu, była chęć zemsty za to, że prezydent Kaczyński zatrzymał Rosyjskie czołgi wkraczające do Gruzji , owego nieszczęsnego dni, kiedy został ostrzelany przez Gruzinów tuż przy granicy. Zapewne pamiętacie ten incydent.

Dzisiaj telewizja polska, którą sponsorują obywatele , wszyscy obywatele, przypomni wielkie dokonania tego wspaniałego prezydenta i udowodni , że to nie był wypadek , ale zamach.
Mnie osobiście podobają się słowa pana Machulskiego , który uważa, że "   Smoleńsk to słaby materiał na kino, chyba że zrobimy "film a la Borat czy Monty Python, jak bardzo nabzdyczony prezydent uparł się, by lądować we mgle na kartoflisku". - A potem, już po tragedii, poplecznicy tego prezydenta nie dopuszczają myśli, że to, co się stało, było wynikiem głupoty i braku wyobraźni, tylko wymyślają inne przedziwne teorie."
Do tego wypadku  nie doszłoby , gdyby  nie upór Kaczyńskiego, gdyby nie brak doświadczenia pilotów w lądowaniu na takim pseudo-lotnisku jakim jest Smoleńsk. I to tyle w tej kwestii. Według mnie są ważniejsze tematy niż roztrząsanie katastrofy lotniczej , dlatego od dawna przestałam zajmować się PiSem, Smoleńskiem i  głupimi teoriami prawicowych "niezależnych".

Za kilka dni będziemy obchodzić 70-ta rocznicę wybuchu powstania w getcie żydowskim. Na Muranowie, gdzie zostanie otwarte muzeum żydów polskich, będzie wiele imprez z tym związanych.
O Holokauście mówi się u nas od zawsze, wszyscy wiemy jak systematycznie mordowano Żydów, wszyscy wiemy, że Hitlerowcy nie byli jedynymi, którzy to robili, robiliśmy to też my, tak my Polacy, bo , jak śmiem twierdzić większość z nas jest antysemitami. Byliśmy, jesteśmy i nimi będziemy. Większość Polaków nie zna żadnego żyda, nigdy takowego nie widziała, z żadnym nie zamieniła słowa, a jeżeli już to nie ma świadomości , że ten i ów to Żyd, bo nie każdy Żyd nosi jarmułkę. Jednak Żydów nie znosi, nienawidzi wręcz , uważa, że to zakała tej ziemi, że Żydzi trzęsą światem i życzy im jak najgorzej. W dużym stopniu do tego przyczynił się kościół katolicki, który od zawsze głosił, choć teraz nielegalnie już, że za śmierć Jezusa, też Żyda ,odpowiadają Żydzi. Dla Polskich katolików Jezus to nie Żyd, ale swój, podobnie jak Miriam, jego matka, która pochodzi z Częstochowy, tak więc skoro Żydzi zabili swojskiego Jezusa, musi, że wrodzy i trzeba ich tępić. Antysemityzm jest obecny w Polsce wszędzie. Od stadionowych kiboli począwszy, poprzez narodowców, naukowców na moherach skończywszy.  Tak naukowcy też wypowiadają się w sposób niegodny wręcz. Słowa prof. Krzysztofa Jasiewicza są porażające " Owe żydowskie bzdury i dane wzięte z sufitu o Żydach zamordowanych głównie przez polskich chłopów to właśnie projekcja zmierzająca do ukrycia największej żydowskiej tajemnicy. Otóż skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, "co się działo na obrzeżach Zagłady", lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu”.
 Profesor dodaje, że “szkoda czasu na dialog z Żydami”, a “grupę badaczy nieżydowskich, która się identyfikuje z etosem żydowskim”, nazywa “ludźmi intelektualnie ułomnymi”. Snuje też przypuszczenie, że wielu europejskich badaczy podających się za Polaków, Węgrów czy Francuzów, tak naprawdę ukrywa swoje żydowskie pochodzenie.
Skoro , ktoś tytułujący się profesurą wypowiada takie słowa, to nie dziwią słowa wypowiadane przez naprawdę intelektualnie ułomnych narodowców, kiboli czy moherów.
Kiedyś , kiedy wyrażałam się w podobny sposób zostałam okrzyknięta wstrętną żydówą , bo kto inny mógłby przypuszczalnie stanąć w ich obronie , jak nie Żyd? Ci wszyscy Polacy, którzy stawali w obronie Żydów, którzy ratowali im życie to tak naprawdę rodzynki, perełki wręcz , takich ludzi już nie ma i nigdy nie będzie. Są za to żydożercy i tacy co to nie lubią Szwabów, Ruskich, Pepików, Litwinów, makaroniarzy, żabojadów, cyganów, itd, itp.

3 komentarze:

 1. Anonimowy18:51:00

  To prawda, w otoczeniu słyszę zdania typu - ty Żydzie, żydowska robota itd. Ale ojciec opowiadał, że za okupacji, w jego rodzinnych stronach, Polacy ukrywali żydowską rodzinę i to skutecznie. To prawda, że większość Polaków to rasiści i antysemici. Ale nie wszyscy. Mnie osobiście Żydzie nie przeszkadzają, są zazwyczaj inteligentni i zaradni.
  Wędrowczyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Toteż napisałam, że nie wszyscy, ale zdecydowana większość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o obalanie kłamstw smoleńskich polecam ten artykuł w "Przeglądzie Lotniczym":
  http://www.plar.pl/NewsImg/101/101-1303.pdf
  Nie trzeba fizyków, wystarczą doświadczenie piloci. W pakiecie ładne wypunktowanie bredni Biniendy i spółki.

  OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.