poniedziałek, 7 kwietnia 2014

******

Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie nie będę brała udziału w wyborach do PE. Dlaczego?? Po pierwsze nie ma na kogo głosować po drugie im gorzej tym lepiej, czyli im więksi kretyni dostaną się do PE tym większa szansa, aby Polskę ośmieszyć i być może w końcu wypierdolić z Unii.
Kandydatem Twojego Ruchu do PE jest kryminalista Penkalski, zapewnia, że więzienie go zmieniło i jest po prostu "świętym", w ogóle do rany przyłóż. Solidarna Polska wybrała jeszcze lepiej. Na jej listach znajdziemy kompletnego kretyn, któremu poobijali mózg na tyle, że w zasadzie nie wie co mówi. 

Ten mózgu pozbawiony klaun zapewnia , że kocha Jezusa i dla Jezusa jest zdolny zrobić wszystko. Hasło wyborcze boksera powinno brzmieć: „Kocham Jezusa, wyzwolę Polskę z rąk Szatana”.
Mam nadzieję, że dostanie się do PE i pokaże jakim gównianym krajem jest Polska i dlaczego należy ja mijać szerokim łukiem.  Nie wspomnę już o innych kandydatach , aktorach, sportowcach i tym podobnym osobnikom. Więcej obciachu tym lepiej. Większość polaków nie chce należeć do kołchozu zwanego Unią Europejską, więc, mamy szansę, aby nas wyjebali. Wtedy zapanuje ład i porządek. Kościół będzie rządził po całości, bez ograniczeń. Mnie to rybka.
Węgrzy wybrali sobie faszystę Orbana po raz kolejny, a ja czekam aż Polacy wybiorą Kaczyńskiego i Macierewicza.
Za 3 dni będziemy mieli festyn pt. Taniec z trumnami i dobrze. Obchodzi mnie to ??? W ogóle. Podobnie jak to , że w Doniecku ogłoszono Ludową Republikę i wyszło na moje, że Ukraińcy to zwykła swołocz. Nienawidząca nas Polaków swołocz za te wszystkie wieki , które okupowaliśmy Ukrainę.
ogólnie rzecz ujmując wszystko mi to lata, dlaczego?? Chociażby dlatego, że są ważniejsze rzeczy . A tą ważniejszą rzeczą, jest walka z rakiem. Ludzie marnują swój czas na takie głupoty , nie zdając sobie sprawy z tego , że życie jest bardzo krótkie i należy je przeżyć jak najlepiej. rozmawiamy o jakiś pierdolonych Adamkach, Kaczyńskich, Macierewiczach, Orbanach, wydajemy miliardy na zbrojenia, miliardy na kurewski kościół, a nie mamy lekarstwa na plagę  jakim jest rak.
Poruszyła mnie wczoraj pewna audycja,ale nie tylko . Nie potrafię zrozumieć, jak to możliwe, że latamy w kosmos, konstruujemy gadżety  o których nikt nigdy wcześniej nie miał pojęcia, a nie potrafimy pokonać zabójcy numero uno . Miliony ludzi na świecie umiera na raka i wciąż nie wymyślił niczego sensownego,  żeby to powstrzymać. Niebywałe.

2 komentarze:

  1. Anonimowy10:46:00

    Jeszcze nie wiem czy pójdę zagłosować. Mimo wszystko jeśli pójdę, to oddam głos na kogoś z Europy Plus Twojego Ruchu. Ideowo najbliższego mi ugrupowania.
    Wędrowczyk

    OdpowiedzUsuń
  2. A czegoś się spodziewała po osobniku, któremu mózg parcieje od ciosów, które inkasuje w łepetynę? Daj spokój, przecież to przygłup. Poza tym trzeba nie mieć 5. klepki, żeby się związać z SP....

    OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.