niedziela, 26 lutego 2017

Kontrowersje

16 sierpnia 2016 roku Tomasz Klita złożył w biurze podawczym Sejmu ustawę o legalizacji leczniczej marihuany. 23 lutego 2017 roku, poseł PO zajął się ustawą, czas jego wystąpienia przed komisją petycji trwał 150 sekund!!!  Kolejny poseł PO stwierdził, że ta petycja powinna zostać odesłana do komisji zdrowia i na tym się zakończyła ustawa SLD o legalizacji marihuany. Jedyna nadzieja w pośle Liroyu.
W tym bandyckim kraju rządzonym przez kościółkowych talibów trudno spodziewać się czegoś dobrego dla ludzi.
Sama reforma szpitali wbrew przekonywaniom tego konowała Radziwiłła pozostawi chorych na lodzie bez SOR-ów, bez opieki medycznej, bez szpitali. Szpitale zostaną zlikwidowane,bo NFZ nie będzie ich dofinansowywał, a kolejki do tych co zostaną wydłużą się, więc jaka to ma być dobra zmiana, do cholery.

Wczoraj w Polsacie Robert Biedroń zasugerował , że Kaczyński to naczelny gej RP. Nie podał oczywiście nazwiska, ale trudno się było nie domyśleć o kogo chodzi. Prawica się zbulwersowała, jakie będą teraz konsekwencje dla Biedronia? Prawica nie pozostawi na nim suchej nitki to pewne. A to, że Kaczyński jest gejem, wiedzieli i wiedzą nie omal wszyscy, tylko, że nikt o tym nie chciał powiedzieć otwarcie. Wspominał o tym Wałęsa, kiedy zapraszał Lecha z żoną i Jarka z mężem.
Wystarczy poczytać tygodnik "Faktycznie" , tam można znaleźć ciekawe rzeczy na ten temat, albo zapytać Macierewicza co było w aneksie o WSI, którego nie opublikował Lech Kaczyński. Zapewne pan Rabiej z Nowoczesnej też posiada informacje na ten temat.
Ja mam w dupie homoseksualizm Jarka, ale jego hipokryzja , jego zakłamanie, a tym samym szkodzenie całemu środowisku LGBT jest porażające i dlatego pochwalam wczorajszą wypowiedz Biedronia. Tak mówmy głośno i wyraźnie, że Kaczyński jest gejem!!! Niech jego teczki ujrzą światło dzienne, teczki z akcji Hiacynt chociażby o innych nie wspomnę. Niech jego świętojebliwi wyborcy zobaczą prawdziwego jarosławpolskęzbaw. Gdybym ja posiadała jakieś informacje na temat innych prawicowych hipokrytów, którzy siedzą w "szafie" to nie zawahałabym się tą informacją podzielić z jak największą ilością suwerenów.

W związku z odkryciem 7 nowych planet, Terlikowski popadł w opary absurdu i zamierza ewangelizować kosmitów. Sugeruję, aby wysłać nie tylko jego, ale całą tą kleszą bandę na najbliższą planetę, niech ewangelizują i się od nas odstosunkują raz na zawsze.

6 komentarzy:

 1. a ja mam takie informacje: Maciere... (dalej się boję), Miś Bartek i cała młoda reszta pod (że się tak wyrażę) Maciere...
  a walkę z marychą toczy przemysł farmaceutyczny, który na powszechnym użyciu dużo straci. pacjent ma płacić, a nie zdrowieć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Holandii jakoś przemysł farmaceutyczny nie toczy walki.

   Usuń
 2. my nie Holandia, tylko trzeci świat i nam się każde gówno wciśnie, łącznie z toksycznymi szczepionkami. u nas lekarz przepisuje, a pacjent święcie jest przekonany, że lekarz chce mu pomóc. niestety lekarze w Wolsce sami w tej chwili niewiele wiedzą, bo uczą się z prospektów reklamowych...od lat.
  pytanie: które państwa w euro mają przymusowe szczepienia?
  wracając do marychy. myślisz, że ktoś bez żadnego powodu nie pozwala na stosowanie lecznicze? jeśli nie wiadomo, o co chodzi...
  a poza tym rząd jest głupi. wprowadzić do normalnego stosowania i opodatkować. zarobi rząd, zarobi plantator, zarobią pizzerie i kebaby, a używacz ma pewność, że nie kupił trutki...
  btw, kiedyś po zażyciu oglądałem troskliwe misie... strasznie długie były:-)))
  dobrej nocy

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że rząd jest głupi, jak i ten poprzedni.Do tego dochodzą klechy i cała prawicowa swołocz, która zapewne pali marychę, ale chorym żałuje. A co do antyszczepionkowców to uważam, że powinni płacić swoje własne ubezpieczenia i nie mieć prawa korzystania z NFZ, albo płacić horrendalne kary.

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż. moje dziecko po szczepionce dostało autyzmu. wiesz jak to jest, gdy nagle twoje dziecko traci bezpowrotnie zdrowie przez kastę pazernych chujów? pieprzą coś potem, że to genetyczne. robiłem badania genetyczne. powiedzieli, że pewnie czynniki zewnętrzne... bali się powiedzieć więcej... teraz za zgłaszanie nop'ów lekarzy nachodzi sanepid.
  zachodnia europa nie zmusza ludzi do szczepień, a większość "polskich" szczepionek została wycofana z zachodnich rynków ze względu na powikłania.
  poczytaj, poszukaj
  btw, uchodźców się nie szczepi, bo mają swoje prawa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przykro mi, że to się przytrafiło twojemu dziecku, aczkolwiek nie jestem w 100% przekonana, że to akurat wina szczepionki. Uważam jednak, że szczepionki dają więcej dobra niż zła.

   Usuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.