poniedziałek, 20 lutego 2017

Koszmarki

Ameryka debatuje nad zdrowiem psychicznym Trumpa. Psychiatrzy i psychoanalitycy z kilku uczelni dopatrzyli się bardzo poważnych symptomów wskazujących na zaburzenia psychiczne prezydenta. Jego dni jako prezydenta są policzone, będzie impeachment, albo...O tym mówi cała Ameryka.
Dlaczego u nas nikt nie przeprowadzi takich badań, przecież kandydatów jest wielu i każdy z nas wie, że są to jednostki chore na umyśle.  Czyżby wszyscy psychiatrzy w RP bali się powiedzieć głośno, że Macierewicz to wariat, że Kaczyński to megaloman i paranoik.
To co ci dwaj wyprawiają wzbudza powszechny rechot nie tylko w Europie.  Macierewicz podczas konferencji w Monachium , wymienił wszystkie główne etapy rosyjskiej agresji na Zachód. Na równi stawia wojnę z Gruzją, zajęcie Krymu i wojnę na Ukrainie oraz... katastrofę smoleńską.
" NATO jest jedynym sposobem powstrzymania agresji rosyjskiej, której kolejne etapy od 2008 roku były symbolizowane takimi dramatycznymi wydarzeniami jak agresja na Gruzję w 2008 r., jak tragedia smoleńska w 2010 r., w której poległo 2 prezydentów RP i całe dowództwo, jak wreszcie agresja na Ukrainę."

Na całe szczęście wszyscy obecni na sali wiedzą ze to psychicznie chory człowiek i nie należy brać jego słów poważnie, gdyby było inaczej już bylibyśmy w stanie wojny z Rosją.

PAD przebierał nogami, bo zależało mu na spotkaniu z wiec-prezydentem USA Pencem, a ten go najnormalniej na świecie olał , buhahah. PAD musiał zadowolić się spotkaniem z senatorem McCainem, który ostrzegł go , że Polska będzie oddawana presjom. Jakim i przez kogo, tego PAD nie dopytał, bo pewnie jego znajomość angielskiego na to nie pozwalała.
Nie da się ukryć, że spadliśmy do ostatniej ligi w światowej grze, ale będzie jeszcze gorzej. W marcu zapewne posypią się na ten chory kraj kary , a być może przewodniczącym KE zostanie Timmermans i wtedy się porobi. Timmermans ma duże poważanie w Unii, lubi i ceni Tuska i zapewne będzie za nim lobbował. Najgorsze koszmary Jarka się spełnią. Oby.

2 komentarze:

 1. Anonimowy10:05:00

  Polecam odpoczynek od polityki. To pomaga zawsze i wszędzie. Niebawem wiosna, okazja się nadarzy :)

  Wędrowczyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam taki zamiar. chcę się zająć inną tematyką. Jeszcze nie wiem do końca jaką, ale polityką rzygam.

   Usuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.