niedziela, 19 lutego 2017

Lex Szyszko

Efekty pozwolenia na wycinkę drzew przez skurwysyna Szyszkę widać już w całej Polsce. To jest kurwa skandal na skalę światową. Drzewa są wycinane w puszczy, parku, alejkach, na obszarze Natura 2000 i nie ma mocnych , aby tego chama zmusić do odkręcenia tej ustawy.
Nikt nic nie może w tym pojebanym kraju, ręce opadają.
Najbardziej żałosne jest to , że te kurwy nie myślą, bo to co robią zemści się na ich dzieciach i wnukach. Ale co taką kurwę obchodzą wnuki, liczy się lobby rolnicze i myśliwskie, Liczy się tu i teraz.
Stwórzmy sobie krajobraz księżycowy i zdychajmy. Kolejny minister powiedział , że smog nie zabija, wiadomo przecież ,że smog to wymysł lewicowców. Smog,, brak drzew, dokąd my idziemy, dokąd dążymy , do samozagłady?
Czemu ciągle o tym piszę bo to jest temat , który mnie kręci, bo żyje tu i teraz i chcę jeszcze trochę pożyć wśród drzew, ptaków, zieleni.

2 komentarze:

  1. Skandal na wielka skale - tego nie ma w innych spolecznosciach - drzewa sa pod ochrona nawet na prywatnych posesjach

    OdpowiedzUsuń
  2. trzeba walczyć ,może nie o każde drzewo jednak wiele wycina się słusznie. Walczyć należy o drzewa zdrowe, z historią .Walczyć przede wszystkim trzeba z bezdusznością urzędników. My w małym Gogolinie walczymy pocztajcie jest to jeden z kilku artykułów http://www.gwo24.pl/dab-szypulkowy-z-gogolina/

    OdpowiedzUsuń

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.