poniedziałek, 27 lutego 2017

No i co pan zrobisz?

Dzieci będą się uczyły na pamięć wiersza o Jarosławie Kaczyńskim pióra Rymkiewicza.

"Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo? O to nas teraz pyta to spalone ciało I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie Niech się Pan trzyma - Drogi Panie Jarosławie” - brzmi fragment wiersza.


 5 marca TVP ABC pokaże specjalny odcinek Teleranka. W programie pojawi się sam szef MON Antoni Macierewicz.

Sam program będzie można obejrzeć 5 marca o godz. 10.00 w TVP ABC.
"Zosia, Maciek i Igor odwiedzą pokój zagadek Instytutu Pamięci Narodowej, gdzie wcielą się w role żołnierzy mających za zadanie rozwiązać łamigłówkę. Nasi prowadzący wezmą udział w maratonie „Bieg Wilczy”, którego celem jest uhonorowanie bohaterskiej postawy „Żołnierzy Wyklętych”. Spotkamy się też z grupą rekonstruktorów, którzy opowiedzą nam o swojej działalności i o tym, dlaczego akurat ci żołnierze są dla nich inspiracją. Na zakończenie wybierzemy się na koncert".
Wspaniale!!!
Jak wszystko pójdzie dobrze, to od połowy marca już tak łatwo do Anglii nie wjedzie. Nie będą mieli nowi przybysze z automatu stałego pobytu, zostanie ograniczony dostęp do świadczeń socjalnych. Co to oznacza, ano to, że Polaczki zaczną wracać i radować się z 500+ o ile wystarczy , aby im dać.

Minister zdrowia ostrzega: zgwałcona kobieta będzie musiała urodzić dziecko oprawcy.

w minioną sobotę policjanci znaleźli zwłoki noworodka zakopanego nieopodal domu. Dziecko zostało zakopane żywcem. To jest efekt dobrej zmiany. Zapewne po ostrzeżeniu Radziwiłła , po zabronieniu antykoncepcji i obostrzeniu aborcji, przybędzie noworodków zakopanych w rowie, w beczkach, spalonych w piecach itp.  Brawo dobra zmiano.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.