piątek, 24 lutego 2017

Sugestie

Zasugerowano mi, abym odpoczęła od polityki, sęk w tym, że w tym dzikim, gnuśnym kraju , gdzie polityka jest na każdym miejscu , trochę trudno od niej odpocząć.Rozważam, zajęcie się innymi tematami, ale do końca nie mam sprecyzowanych tematów. No chyba, że czytelnicy, tego bloga mi coś podsuną, na co będą czekała.
Póki co zajmę się tematem kobiet. Zbliża się 8 marca i kobiety szykują manifestację ogólnokrajową. Będą tym wyrażały sprzeciw wobec postanowień Radziwiłła, czyli tabletce "po" na receptę, przeciw aborcji, za edukacją seksualną itp. Jeżeli kobiety stawią się tak licznie jak zapowiadają, to będzie to druga manifestacja kobiet, która być może coś zmieni, a jak nie zmieni to pokaże , że w tym kraju tylko kobiety mają "jaja". Jak do tej pory inne demonstracje tzw. opozycji i KOD-u nie przyniosły żadnych rezultatów i nie przyniosą, bo na ulice wciąż wychodzi mało ludzi. Niestety Polacy to taki niemrawy, chłopski lud, nauczony trzymania pod butem, który uwielbia mieć nad sobą bat i pana, który tym batem chłoszcze.
Jak się demonstruje pokazali nam Rumunii, wyszło ich na ulice miliony i w końcu ichni rząd wycofał się z kontrowersyjnej ustawy. Można, można, ale trzeba chcieć. Polakom się nie chce, bo jeszcze po dupie nie dostali jak należy, ale wszystko przed nami.

Nie cichną głosy oburzenia po spektaklu "Klątwa". Najbardziej krzyczą ci co sztuki nie widzieli, bo tak najłatwiej,ci co widzieli są pod wrażeniem. Sztuka atakuje kościół, tą plugawą, do cna zepsutą skorumpowaną, patologiczną instytucję, która zatruwa umysły ludzi od najmłodszych lat . I to nie podoba się świętojebliwym suwerenem tego dzikiego kraju.

Ciemny, otępiały suweren wciąż jeszcze zachwyca się posunięciami przez siebie wybranej władzy, bo nie rozumie w połowie co ta władz robi, ale kiedy w końcu zrozumie to będzie , albo za późno, albo będzie się działo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczę na wyważone komentarze , na temat , nie ad personam. Chamskie, obraźliwe wypociny nie będą publikowane.